Arek Wałczyk - Wpisy, które warto poczytać

Kim jestem

Odwiedzając moją stronę jednocześnie nie pochodząc z mojego otoczenia tudzież nie znając mnie osobiście zapewne zastanawiasz się kim jest ten Arek Wałczyk, który to twierdzi, że ma podstawy, by pisać bloga na takie tematy.

W związku z tym, postanowiłem utworzyć podstronę, którą to właśnie czytasz. Tak dla dociekliwych.

Jestem osobą o kilku szczególnych zainteresowaniach. Moim konikiem i aspiracjami życiowymi jest informatyka, a konkretniej kwestie związane z Outsourcingiem IT oraz praca przy stronach WWW. Poza tym interesuję się również elektroniką o której będę od czasu do czasu pisał trochę na łamach tej witryny. Finalizując wywody na temat moich zainteresowań absurdalne byłoby pominięcie faktu mojej fascynacji współczesnym obrazem kreowanym w sztuce filmowej. Coś więcej na ten temat z czasem będzie pojawiać się we wpisach.

Studiuję Organizację Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Krakowskiej Akademii. Pomimo szerokich zainteresowań tematyką ściśle związaną z komputerami nie poszedłem takowej Informatyki lub jej pochodnych studiować z przyczyn czysto-systemowych.

Człowiek z którego staram się czerpać inspirację to genialny Steve Jobs, który swoim nietypowym zachowaniem wykreował coś wielkiego.

Na tej stronie chcę przede wszystkim pozostawać blogerem, który pisze dla idei dzielenia się swoimi poglądami i odkryciami, nie przedsiębiorcą, którego „bloga” odwiedza 35 tysięcy ludzi miesięcznie dlatego, że skrytykował jakiś budyń.