Arek Wałczyk - Wpisy, które warto poczytać

Jak reklamowali się operatorzy telefonii komórkowej

Środa, 20 lutego 2013 godzina 5:42 Film i media
Jak reklamowali się operatorzy telefonii komórkowej

Sesja powoli dobiega końca z bardzo pozytywnym wynikiem, ale nie będę chwalił dnia przed zachodem słońca. Postanowiłem jednak wygospodarować kilkanaście minut czasu by poruszyć temat, który właściwie dopadł mnie samoczynnie, a to za sprawą reklamy T-Mobile, która wręcz atakuje swoich odbiorców.

Całość wpisu Skomentuj (3)

Kilka słów na temat studiowania

Niedziela, 3 lutego 2013 godzina 17:49 Studiowanie
Kilka słów na temat studiowania

Kiedy to na zeszłorocznych wakacjach jeździłem do Krakowa by dopełnić wszystkich koniecznych formalności związanych z rekrutacją na uczelnię byłem kompletnie zielony we wszelkich sprawach związanych ze studiowaniem. Dziś, kiedy rozpoczyna się moja pierwsza w życiu sesja, pomyślałem, że warto byłoby podzielić się wrażeniami, szczególnie z tymi, którzy w tym roku będą zdawać maturę.

Całość wpisu Skomentuj (1)

Windows 8 i marketingowe strategie Microsoftu

Czwartek, 24 stycznia 2013 godzina 14:12 Komputery i Internet
Windows 8 i marketingowe strategie Microsoftu

Pod koniec ubiegłego roku zrobiło się bardzo głośno o nowym wydaniu sztandarowego produktu korporacji z Redmond. Swoje nowe dziecko oznaczyli numerkiem 8 i wprowadzili w nim dziesiątki przeróżnych zmian. Cały produkt otoczyli bogatym zestawem kampanii reklamowych do takiego stopnia, że jeszcze półtora miesiąca temu kafelki były widoczne praktycznie wszędzie, nawet na przystankach autobusowych. Nowy system operacyjny z Micorosftu ma swoich zwolenników i przeciwników. Postanowiłem rzucić na niego okiem.

Całość wpisu Skomentuj (1)

Ciekawe teledyski - okiem miłośnika filmu

Wtorek, 22 stycznia 2013 godzina 17:09 Film i media
Ciekawe teledyski - okiem miłośnika filmu

Tym razem coś oderwane od tematyki traktującej o sprawach stricte informatycznych. To będzie krótki wpis w którym pokażę Wam trzy teledyski, które zwróciły moją uwagę. Nie koniecznie chodzi tutaj o motyw muzyczny będący bazą dla tych wideoklipów, a bardziej o kreatywny sposób realizacji od strony sztuki filmowej. Rzućmy zatem okiem.

Całość wpisu Skomentuj (1)
Strona: 5/6 | <<<123456...6>>>