Arek Wałczyk - Wpisy, które warto poczytać

Kręcimy teledysk. Akustycznie i twórczo.

Czwartek, 28 lutego 2013 godzina 15:45 Film i media
Kręcimy teledysk. Akustycznie i twórczo.

Co się dzieje kiedy grupa kreatywnych ludzi z pasją spotyka się by zrobić coś twórczego? Taka sytuacja może między innymi poskutkować powstaniem wideoklipu – teledysku do piosenki wykonanej przez bardzo utalentowaną wokalistkę z okolicy. Kiedy w poniedziałek nakręciliśmy zdjęcia, tak dziś możemy pochwalić się już efektem naszych prac. W środku kilka moich słów na temat samego przygotowania klipu.

Całość wpisu Skomentuj (2)

Jak reklamowali się operatorzy telefonii komórkowej

Środa, 20 lutego 2013 godzina 5:42 Film i media
Jak reklamowali się operatorzy telefonii komórkowej

Sesja powoli dobiega końca z bardzo pozytywnym wynikiem, ale nie będę chwalił dnia przed zachodem słońca. Postanowiłem jednak wygospodarować kilkanaście minut czasu by poruszyć temat, który właściwie dopadł mnie samoczynnie, a to za sprawą reklamy T-Mobile, która wręcz atakuje swoich odbiorców.

Całość wpisu Skomentuj (3)

Ciekawe teledyski - okiem miłośnika filmu

Wtorek, 22 stycznia 2013 godzina 17:09 Film i media
Ciekawe teledyski - okiem miłośnika filmu

Tym razem coś oderwane od tematyki traktującej o sprawach stricte informatycznych. To będzie krótki wpis w którym pokażę Wam trzy teledyski, które zwróciły moją uwagę. Nie koniecznie chodzi tutaj o motyw muzyczny będący bazą dla tych wideoklipów, a bardziej o kreatywny sposób realizacji od strony sztuki filmowej. Rzućmy zatem okiem.

Całość wpisu Skomentuj (1)
Strona: 2/2 | <<<12